Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Máte rádi Velikonoce? Oslavte je letos dvakrát!

Cena:

2 610 Kč

Popis:

Pět týdnů po našich Velikonocích (30.dubna - 2. května 2016) se v Řecku slaví pravoslavné Velikonoce, které svými obřady a symbolikou navazují na byzantskou minulost. Pro Řeky, kteří se z 96 % hlásí k pravoslavnému náboženství, jsou velikonoce nejdůležitějším církevním svátkem roku.

Jednou z nejoblíbenějších velikonočních destinací Řecka je bezesporu Korfu. O velikonocích se na Korfu harmonicky prolíná mozaika kultury, tradic a přírodních krás, což se velmi emotivně dotýká nejen návštěvníků, ale i místních obyvatel.

Velikonoce na Korfu předčí všechna vaše očekávání.

Chcete-li sledovat dění Svatého týdne, a zažít náboženské zvyky, které se uchovaly po staletí, spolu s pravou řeckou pohostinností, stačí zavítat na Korfu a spolu s místními oslavit největší svátky roku. Hlavní roli spolu s církevními oslavami zde hraje příroda, která v tomto ročním období marnotratně hýří barvami, a kromě velkolepých vyhlídek nabízí jedinečnou paletu barev, zvuků, kontrastů a vůní.

Prožijte originální pravoslavné Velikonoce prodchnuté tradiční řeckou pohostinností v apartmánech Paraskevi na Korfu.

Toto rodinné ubytovací zařízení má příjemnou a přátelskou atmosféru a nabízí individuálně zařízené a dobře udržované apartmány a studia s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu.

Studia a apartmány Paraskevi se nachází v klidné části rušného letoviska IPSOS na severovýchodní straně ostrova, 12 km od letiště a hlavního města.

Studia a apartmány s vlastním balkónem jsou jednoduše, ale pohodlně zařízeny v tradičním řeckém stylu. Oba typy ubytování mají vlastní balkón s výhledem do okolí, vybavený zahradním nábytkem.

APARTMÁN

má dvě oddělené ložnice se dvěma samostanými lůžky, kuchyňku a koupelnu s vanou a vysoušečem vlasů.

STUDIO

má dvě oddělená lůžka nebo manželskou postel, kuchyňský kout a koupelnu s vanou nebo sprchou a vysoušečem vlasů.

Všechny pokoje jsou vybaveny stropním ventilátorem a bezpečnostní schránkou (za poplatek). Každá kuchyňka má k dispozici el. vařič, troubu, chladničku, varnou konvici, toustovač a nádobí k vaření a stolování.

Vzdálenost od pláže cca 800 m.

Velikonoční balíček zahrnuje svíčky na půlnoční mši vzkříšení, čerstvě pečené velikonoční pečivo Tsoureki (řecká obdoba našeho mazance), tradiční červená vejce a velikonoční oběd s tradičním jehnětem na rožni a spoustou místního vína.

Cena pro 4 osoby v apartmánu 10440 Kč (2610 Kč na osobu)- 4 noci.

Cena pro 4 osoby v apartmánu 15400 Kč (3850 Kč na osobu)- 7 nocí

Cena pro 2 osoby ve studiu 6300 Kč - 4 noci (3150 Kč na osobu)

Cena pro 2 osoby ve studiu 9600 Kč - 7 nocí (4800 Kč na osobu)

Oblast inzerce:

Jiná země

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

9593935

Počet zhlédnutí:

23 497x

Zhlédnutí detailu:

1 257x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 170 inzerátů