Home Zdarma, slevy, ostatní Nezatřízené inzeráty Hledáme Sponzora pro Náš Rozšířený GTA V Server na Platformě

Hledáme Sponzora pro Náš Rozšířený GTA V Server na Platformě

Březová
19. 11. 2023 - 16:04
Dohodou
Prodávající

Popis

**Hledáme Sponzora pro Náš Rozšířený GTA V Server na Platformě FiveM!**
Hledáme váženou společnost nebo jednotlivce, kteří by byli ochotni podpořit naše úsilí ve vývoji a provozu naší jedinečné hry Grand Theft Auto V na platformě FiveM. Naše modifikace rozšiřuje základní hru o vlastní obsah, vylepšené herní mechaniky a nové příležitosti pro hráče tvořit své vlastní příběhy v otevřeném světě.
Co Vám nabízíme:
- **Viditelnost:** Vaše logo bude prominentně zobrazeno v naší hře na budovách, autech a v našich propagačních materiálech.
- **Uznání:** Veřejně oceníme Vaši podporu v našich komunitních diskuzích, na sociálních médiích a ve všech propagačních materiálech.
- **Exkluzivita:** Poskytneme Vám možnost spojit Vaši společnost s exkluzivním obsahem, vozidly nebo lokacemi ve hře.
Dále nabízíme:
- **Modifikace a Vlastní Anticheat:** Neustále pracujeme na vylepšení hry pomocí modifikací a vlastního anticheatu, což zajišťuje stabilní a bezpečné prostředí pro hráče.
- **Viditelnost na Budovách, Autech a Více:** Vaše logo bude umístěno na budovách, autech a dalších místech podle dohody, poskytující maximální viditelnost ve virtuálním světě.
- **Představa Ceny pro Sponzory:** Nabízíme transparentní diskusi o možnostech sponzorství a představách cen, které by mohly odpovídat Vašim preferencím.
- **Podpora Serveru:** Sponzorské finance přispějí na chod serveru, který vyžaduje měsíční poplatky ve výši 3500,- Kč, což nám umožňuje udržovat kvalitu a dostupnost hry.
Zajímáme se o spolupráci s firmami, které hledají online zaměstnance, a nabízíme prostor pro jejich reklamu na našem serveru. Herní portály jsou také vítány k přihlášení se a propagaci našeho serveru.
Na serveru můžete očekávat denní questy, speciální módy jako vykrádání bank, přepravu obrněných aut a lodí, policejní honičky, pěstování marihuany, výrobu drog a mnoho dalšího.

Základní údaje

Oblast inzerce
Březová
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
63672424892644025754
Dohodou
Prodávající

Hledáme Sponzora pro Náš Rozšířený GTA V Server na Platformě

Zavřít Zavřít
Prodávající
drako 907
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!