Home Zdarma, slevy, ostatní Dárky a dárkové zboží Daruji, charita Upozorněte paní Elena Closan

Upozorněte paní Elena Closan

Strašnice
1. 3. 2024 - 20:27
525 000 Kč
Prodávající

Popis

Ať je s vámi pokoj Páně 🙏🙏

Ahoj 👋

Možná se ptáte, proč vám posílám tuto zprávu. Ani si to neumím vysvětlit, protože v takové situaci mám jen šanci přijít do kontaktu s více lidmi, abych se vážně a upřímně našel.
Jmenuji se Elena Closan, římské národnosti. V současné době žiji ve Francii, kde se léčím po rakovině mozkového nádoru. Při autonehodě jsem ztratila svého jediného syna a manžela a moje rodina mě odmítla poté, co jsem konvertovala na manželovo náboženství. Zůstal jsem a žil jsem osm let sám, dokud mi tato nemoc, mozkový nádor, který je podle lékařských zpráv již nevyléčitelný, převzala život a bohužel tam mi lékař potvrdil, že už nemám dost času žít protože mé dny jsou sečteny.
To je důvod, proč jsem hovořil se svým právníkem a rozhodl jsem se darovat svůj finanční majetek ve výši 95 000 eur na můj bankovní účet u své banky. Mým největším snem v tomto světě je otevřít sociální organizaci, pomáhat dětem a církvím v nouzi.
Proto jsem s pomocí svého právníka sepsal závěť a toto dědictví předal jakékoli seriózní a poctivé osobě, bez ohledu na zemi jejího bydliště a víru v Boha.
Vzhledem k mému zdraví nemohu vždy odpovědět, protože nemohu dělat nic jiného. Pamatuj si moje poselství, protože z celého srdce chci najít dobrého člověka, a i když zemřu, budu vědět, že mé plány udělá příjemce tohoto dědictví.
V případě zájmu kontaktujte mého právníka pana Jean-Yves Le Borgne, původem je z Francie a je jedinou osobou, do které vkládám veškerou svou důvěru.

Prosím, neignorujte můj vzkaz, nebudete se bát přijetím mého daru, protože opravdu vychází ze srdce a vše bude legální a legální.

E-mail: elenaclosan08@gmail.com

Děkuji za pozornost, dobrý Všemohoucí Bůh vám žehnej 🙏

Základní údaje

Oblast inzerce
Strašnice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
32550750289636050027
525 000 Kč
Prodávající

Upozorněte paní Elena Closan

Zavřít Zavřít
Prodávající
Timmy Van Wesemael
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!