Mlhová čarodějnice pro aromaterapii a dekoraci - LP-25BF

Cena:

595 Kč

Popis:

Vtipný a přitom účelný dárek - Mlhová čarodějnice. Působí blahodárně při alergii na pyl.

Bytový ultrazvukový aroma mlhovač s mlhovým generátorem, který vyrábí studenou mlhu, v mystickém provedení čarodějnice vařící pekelný lektvar. Přidáním 2 - 3 kapek přírodní esence do vody docílíte nádherně provoněný byt.

Kromě dekorace jsou tyto fontány nejvhodnějším prvkem pro aplikaci přírodních silic, které lze využít jako podporu léčby při různých potížích. Princip spočívá v rozkladu vody s několika kapkami přírodní silice pomocí ultrazvukového generátoru v mlhových fontánách. Tyto silice nejsou rozpustné ve vodě, ale kmitočet ultrazvukového generátoru způsobí jejich uvolňování do ovzduší.

Příklad použití některých silic:

ŠALVĚJ LEVANDULOLISTÁ - vysoký krevní tlak, nervové vyčerpání, afrodiziakum

BOROVICE - dýchací cesty, bronchitida, ucpané dutiny, rýma, chrapot, pohlcuje cigaretový kouř

EUKALYPTUS - kašel, nachlazení , zánět nosních dutin, rýma, migréna, snižuje hladinu cukru,

CITRON - obranyschopnost organismu, nervový systém.

Příkon: 12W

Výška: 28cm

Více informací: www.pemacas.cz, odkaz na esence

Nové, servis, záruka

Víte že, ……

• Všude, kde se cítíte dobře – v lese, u vody, vodopádů, po dešti – je toto způsobeno dostatečným množstvím aniontů, které dýcháme společně se vzduchem, kterého tělo spotřebuje za den až 15 kg.

• Mlhová fontána kromě zvlhčení vzduchu produkuje anionty, kterých je kolem nás vlivem přetechnizovanosti nedostatek. Dostatek aniontů snižuje možnost přehřátí organismu, zlepšuje soustředění a potlačuje únavu. Anionty stimulují funkci žláz s vnitřní sekrecí, zlepšují funkci štítné žlázy a podporují tvorbu enzymů ovlivňujících pružnost dýchacích cest (snižují tendenci k astmatickým záchvatům). Anionty zlepšují též akomodaci očí.

• Zdraví neprospěšné kationty, kterých je převaha, produkuje technika kolem nás, jako jsou telefony, televizory, počítače, ale i plasty a syntetické materály a výrobky z nich, jako jsou záclony, koberce, podlahové krytiny z PVC apod. Při dýchání se kationty dostávají plícemi do krve, kde mohou vyvolávat nepříznivé reakce, jako např. zvýšené uvolňování serotoninu (způsobuje stahování hladkého svalstva, což může vyvolat migrénu, alergické reakce, bolesti v krku, průduškový kašel, nevolnost, či břišní křeče) a histaminu (může způsobit bolesti srdce, alergii, sennou rýmu, nevolnost a nespavost.

Inzerent:PEMAČAS
Telefon:602 325 933
Telefon 2:487 824 971
Odkaz:http://www.oblibene.cz/userdata/s..
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

8587264

Počet zhlédnutí:

96 862x

Zhlédnutí detailu:

3 612x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 170 inzerátů